1. Aby kupić Karnet na 21. edycję Millennium Docs Against Gravity, należy założyć konto lub zalogować się na stronie book.mdag.pl
   
 2. Następnie należy wypełnić formularz we wszystkich jego polach oraz załączyć aktualne zdjęcie (formularz znajduje się tutaj: book.mdag.pl/pl/karnety)
   
 3. Po wypełnieniu formularza od razu nastąpi przekierowanie do płatności, której należy dokonać niezwłocznie. W przeciwnym wypadku po 15 minutach, zamówienie zostanie anulowane.
   
 4. Koszt Karnetu na 21. edycję MDAG to 300 pln.
   
 5. Na powiązany z kontem adres e-mail przyjdzie potwierdzenie o zarejestrowaniu formularza, jak również o dokonaniu płatności.
   
 6. W załączniku znajduje się pdf., który będzie podstawą do wydania Identyfikatora w Centrum Festiwalowym w Kinotece.
   
 7. Identyfikator jest jednocześnie biletem wstępu na wszystkie zarezerwowane seanse.
   
 8. Zarezerwować wejściówki na poszczególne seanse można:
  od 9 maja w Centrum Festiwalowym w każdym kinie (Kinoteka, Luna, Muranów, Atlantic, Iluzjon) – po okazaniu kodu QR na Identyfikatorze w celu zeskanowania go;
  od 9 maja na podstronie book.mdag.pl/pl/moje-rezerwacje
   
 9. Wszystkie rezerwacje będą dostępne na stronie: book.mdag.pl/pl/moje-konto
   
 10. Na każdy seans można zarezerwować jedną wejściówkę.
   
 11. Wejściówki odbiera/rezerwuje się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni.
   
 12. Nie ma możliwości rezerwowania wejściówki na pokaz, który już trwa.
   
 13. Wejściówkę można anulować na podstronie book.mdag.pl/pl/moje-rezerwacje do 30 minut przed rozpoczęciem seansu. Po tym czasie nie ma już takiej możliwości.
   
 14. W kalendarzu ani w żadnym z Centrów Festiwalowych nie ma możliwości rezerwowania dwóch seansów, które nachodzą na siebie czasowo. 
   
 15. Konto posiadacza_ki Karnetu, który_a dwukrotnie nie anuluje wejściówki i nie pojawi się na seansie, zostanie zablokowane na 24h, a wszystkie rezerwacje w tym przedziale czasowym zostaną automatycznie anulowane.
   
 16. Posiadacz_ka Karnetu może zagłosować na każdy film, który widział_a podczas festiwalu (w skali od 1 – ocena najniższa do 4 – ocena najwyższa) na karcie filmu danego tytułu.
   
 17. Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających Karnety jest ograniczona i niezależna od puli biletów sprzedawanych przez kasy kin. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ tytuły na festiwalu będą prezentowane kilka razy.
   
 18. Karnet jest imienny. Niedozwolone jest przekazywanie swojego Karnetu innej osobie.
   
 19. Karnety można kupić wyłącznie na edycję festiwalu w Warszawie. Karnety kupione na festiwal w Warszawie nie obowiązują w innych festiwalowych miastach.
   
 20. Karnet nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia,  Galę wręczenia nagród i biletowane wydarzenia specjalne.
   
 21. Sprzedaż Karnetów rozpoczyna się 7 marca 2024 r. i trwa do 24 kwietnia 2024 r. włącznie lub do wyczerpania puli Karnetów.
POWERED BY VISA