1. Aby kupić Akredytację na 21. edycję Millennium Docs Against Gravity, należy założyć konto lub zalogować się na stronie book.mdag.pl
   
 2. Następnie należy wypełnić formularz we wszystkich jego polach oraz załączyć aktualne zdjęcie (formularz znajduje się tutaj: book.mdag.pl/pl/akredytacje) i wybrać typ akredytacji: MEDIA lub INDUSTRY.
   
 3. Na powiązany z kontem adres e-mail przyjdzie potwierdzenie o zarejestrowaniu formularza.
   
 4. Decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku o  Akredytacji wyślemy drogą mailową do 29 kwietnia 2024 r.
   
 5. W przypadku przyznania Akredytacji, wyślemy informację drogą mailową wraz z linkiem do opłacenia zamówienia. Link jest jednorazowy. Po wejściu w niego - płatności należy dokonać niezwłocznie. W przeciwnym wypadku po 15 minutach, zamówienie zostanie anulowane. Po tym czasie należy wypełnić formularz ponownie.
   
 6. Zamówienie należy opłacić do 2 maja 2024 r. Później zamówienia zostaną anulowane.
   
 7. Koszt Akredytacji  na 21. edycję MDAG to 220 pln.
   
 8. Po dokonaniu płatności na adres e-mail przyjdzie potwierdzenie transakcji w formie pdf., która będzie podstawą do wydania Identyfikatora w Centrum Festiwalowym w Kinotece.
   
 9. Identyfikator jest jednocześnie biletem wstępu na wszystkie zarezerwowane seanse.
   
 10. Zarezerwować wejściówki na poszczególne seanse można:
  od 9 maja w Centrum Festiwalowym w każdym kinie (Kinoteka, Luna, Muranów, Atlantic, Iluzjon) – po okazaniu kodu QR na Identyfikatorze w celu zeskanowania go;
  od 9 maja na podstronie book.mdag.pl/pl/moje-rezerwacje
   
 11. Wszystkie rezerwacje będą dostępne na stronie: book.mdag.pl/pl/moje-konto
   
 12. Na każdy seans można zarezerwować jedną wejściówkę.
   
 13. Wejściówki odbiera/rezerwuje się na seanse na dany dzień i dzień następny – nie ma możliwości odbioru ani rezerwacji wejściówek na kolejne dni.
   
 14. Nie ma możliwości rezerwowania wejściówki na pokaz, który już trwa.
   
 15. Wejściówkę można anulować na podstronie book.mdag.pl/pl/moje-rezerwacje do 30 minut przed rozpoczęciem seansu. Po tym czasie nie ma już takiej możliwości.
   
 16. W kalendarzu ani w żadnym z Centrów Festiwalowych nie ma możliwości rezerwowania dwóch seansów, które nachodzą na siebie czasowo. 
   
 17. Konto posiadacza_ki Akredytacji, który_a dwukrotnie nie anuluje wejściówki i nie pojawi się na seansie, zostanie zablokowane na 24h, a wszystkie rezerwacje w tym przedziale czasowym zostaną automatycznie anulowane.
   
 18. Posiadacz_ka Akredytacji może zagłosować na każdy film, który widział_a podczas festiwalu (w skali od 1 – ocena najniższa do 4 – ocen) na karcie filmu danego tytułu.
   
 19. Pula wejściówek na poszczególne seanse dla osób posiadających Akredytacje jest ograniczona i niezależna od puli biletów sprzedawanych przez kasy kin. Nie zamyka to drogi do obejrzenia filmu, ponieważ tytuły na festiwalu będą prezentowane kilka razy.
   
 20. Akredytacja jest imienna. Niedozwolone jest przekazywanie swojej Akredytacji innej osobie.
   
 21. Akredytacje można kupić wyłącznie na edycję festiwalu w Warszawie. Akredytacje kupione na festiwal w Warszawie nie obowiązują w innych festiwalowych miastach.
   
 22. Akredytacja nie upoważnia do wstępu na Galę Otwarcia, Galę wręczenia nagród i biletowane wydarzenia specjalne.
   
 23. Zgłoszenia do Akredytacji rozpoczynają się 7 marca 2024 r. i trwają do 26 kwietnia 2024 r. włącznie lub do wyczerpania puli Akredytacji.
POWERED BY VISA